ÖNEMLİ DUYURU !!!
  • 11 Tem 2020

ÖNEMLİ DUYURU !!!

Değerli Gözlemcilerimiz;

Vize yenileme ile ilgili olarak aşağıda yazılı olan maddeler tüm gözlemcilerimize önemle duyurulur.

1) Bilgi formunu her yıl olduğu gibi bu yılda yeni sezona göre (2020-2021) düzenleyerek eksiksiz bir şekilde bilgisayar ortamında doldurarak çıktısını alınız. Bilgi formu üzerindeki resim renkli olarakta çıktı alınabilir veya çıktı alındıktan sonrada resim yapıştırılabilir.

2) Tüm Gözlemcilerimiz Bilgi formunu ve diğer istenilen TFF ve TFFHGD ödeme dekontlarıyla birlikte belgelerini 20 Temmuz Pazartesi günü saat 18:00’a kadar teslim etmeleri zorunludur. Aksi taktirde mesuliyet kabul edilmeyecektir.

3) Gözlemcilerimiz belgelerini teslim etmek için 13-14-15-16-17 Temmuz ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri ) tarihlerinde 14:00 ile 18:00 saatleri arasında İHK odasında İHK üyelerimize elden teslim edeceklerdir. Yine belgeleri verme son günü olan 20 Temmuz Pazartesi günü 14:00 ile 18:00 saatleri arasında aynı yere teslim edebilirsiniz. Tüm gözlemcilerimiz belgelerini elden imza karşılığı İHK üyelerimize teslim edeceklerdir.

4) Geçerli mazereti sebebiyle ve şuan içinde bulunduğumuz Covid-19 Pandemi salgınından dolayı başka ilde bulunan gözlemcilerimiz Bilgi formunu ve diğer istenilen belgeleri Kocaeli ilindeki bir arkadaşı üzerinden kargo ile yollayarak bizlere imza karşılığında arkadaşı aracılığıyla teslim edebilirler. Mesuliyet Gözlemcinin kendisindedir.

5) Gebze ilçemizde ikamet eden Gözlemcilerimizde belgelerini 13-15-17-20 Temmuz ( Pazartesi- Çarşamba- Cuma- Pazartesi günleri ) tarihlerinde 16:00 ile 18:00 saatleri arasında Gebzede bulunan Hakem ve Gözlemci lokalimize İHK üyemiz aynı zamanda Gözlemci atama sorumlumuz Sayın Daimi Taşkın’a elden imza karşılığı teslim edebilirler.

6) Tüm Gözlemcilerimiz Bilgi formunu teslim etmeden önce doldurulmuş son haliyle birlikte fotokopisini çekerek aslıyla birlikte 2 nüsha olacak şekilde teslim edeceklerdir.

7) Vize yenileme takvimi ve süreciyle ilgili tüm sorularınızı veya yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda İHK üyemiz aynı zamanda Gözlemci Atama Sorumlumuz Sayın Daimi Taşkın ile irtibata geçebilirsiniz.

8) MHK Hakem İşleri Müdürlüğünden tüm Gözlemcilerimize tebliğ için gelen duyurularıda İHK sitemizden ve Whatsapp gruplarından takip ederek okuyabilirsiniz.

KOCAELİ İL HAKEM KURULU