ÖNEMLİ DUYURU !!!
  • 11 Tem 2020

ÖNEMLİ DUYURU !!!

Değerli Hakemlerimiz;

Vize yenileme ile ilgili olarak aşağıda yazılı olan maddeler tüm hakemlerimize önemle duyurulur.

1) Bilgi formu ve sağlık raporunu her yıl olduğu gibi bu yılda yeni sezona göre (2020-2021) düzenleyerek eksiksiz bir şekilde bilgisayar ortamında doldurarak önlü-arkalı olarak tek A4 kağıt üzerinde çıktısını alarak hastaneden rapor alınacaktır. Bilgi formu üzerindeki resim renkli olarakta çıktı alınabilir veya çıktı alındıktan sonrada resim yapıştırılabilir.

2) Tüm hakemlerimiz Bilgi formu ve sağlık raporlarıyla birlikte diğer istenilen TFF ve TFFHGD ödeme dekontlarıyla birlikte belgelerini 20 Temmuz Pazartesi günü saat 18:00’a kadar teslim etmeleri zorunludur. Aksi taktirde mesuliyet kabul edilmeyecektir.

3) Hakemlerimiz belgelerini teslim etmek için 13-14-15-16-17 Temmuz ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri ) tarihlerinde 14:00 ile 18:00 saatleri arasında İHK odasında İHK üyelerimize elden teslim edeceklerdir. Yine belgeleri verme son günü olan 20 Temmuz Pazartesi günü 14:00 ile 18:00 saatleri arasında aynı yere teslim edebilirsiniz. Tüm hakemlerimiz belgelerini elden imza karşılığı İHK üyelerimize teslim edeceklerdir.

4) Geçerli mazereti sebebiyle ve şuan içinde bulunduğumuz Covid-19 Pandemi salgınından dolayı başka ilde bulunan hakemlerimiz sağlık raporlarını bulundukları illerden alarak diğer belgeleriyle birlikte Kocaeli ilindeki bir arkadaşı üzerinden kargo ile yollayarak bizlere imza karşılığında arkadaşı aracılığıyla teslim edebilirler. Mesuliyet hakemin kendisindedir.

5) Gebze ilçemizde ikamet eden hakemlerimizde belgelerini 13-15-17-20 Temmuz ( Pazartesi- Çarşamba- Cuma- Pazartesi günleri ) tarihlerinde 16:00 ile 18:00 saatleri arasında Gebzede bulunan Hakem lokalimize İHK üyemiz aynı zamanda Gözlemci atama sorumlumuz Sayın Daimi Taşkın’a elden imza karşılığı teslim edebilirler.

6) Tüm Hakemlerimiz Bilgi formu ve Sağlık raporunu teslim etmeden önce bitmiş son haliyle önlü-arkalı olarak fotokopisini tek A4 kağıdına çekerek aslıyla birlikte 2 nüsha olacak şekilde teslim edeceklerdir.

7) Vize yenileme takvimi ve süreciyle ilgili tüm sorularınızı veya yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda İHK üyemiz aynı zamanda Hakem Atama Sorumlumuz Sayın Mitat Atalay ile irtibata geçebilirsiniz.

8) Hakemlerimiz sağlık raporlarını Tam Teşekküllü bir hastene olmak şartıyla diledikleri hastaneden alabilir. Bunun dışında Gebze ilçemizde Gebze Yüzyıl Hastanesiyle 110 TL karşılığında anlaşma sağlanmıştır. İzmit merkezde de 13 Temmuz Pazartesi günü herhangi bir Hastane ile anlaşma sağlandığı takdirde hastane bilgisi sizlerle paylaşılacaktır.

9) MHK Hakem İşleri Müdürlüğünden tüm hakemlerimize tebliğ için gelen duyurularıda İHK sitemizden ve Whatsapp gruplarından takip ederek okuyabilirsiniz.

KOCAELİ İL HAKEM KURULU