ÖNEMLİ DUYURU !!!
  • 10 Şubat 2020

ÖNEMLİ DUYURU !!!

ADAY HAKEM KURSUNU BAŞARIYLA BİTİREN ADAYLAR İÇİN ÖNEMLİ DUYURULAR!!!

• 06 Şubat 2020 tarihinde girmiş olduğunuz Aday Hakem mülakatını geçerek, 7-8 Şubat tarihlerinde kurs eğitimi almaya hak kazandığınız eğitimlerin sonucunda yazılı sınavlarınızda başarılı olarak, 9 Şubat tarihinde yapılan saha çalışması ve atletik testten de başarılı bir şekilde geçtikten sonra aday Hakem olarak futbol müsabakalarında görev almaya başlamak için hazırlamanız gereken evraklar listesi aşağıda belirtilmiştir.

• Belirtilen evrakları 28 Şubat 2020 Cuma akşamı mesai bitimine kadar sizlere aşağıda verilen adreslere elden teslim etmeniz veya göndermeniz gerekmektedir. Bu tarihe kadar evraklarını teslim etmeyen adaylar için ek süre verilmeyecek olup adaylık süreçleri olumsuz olarak sonlandırılacaktır.

• Sizlere daha fazla yardımcı olmak, süreci hızlandırmak ve koordinasyonu sağlamak adına İl Hakem Kurulu Başkan Vekilimiz ve İl Hakem Kurulu olarak görevlendirmiş olduğumuz Koordinasyon sorumlusu sizler için bir whatsapp grubu kuracaktır. Buradan Koordinasyon sorumlumuza bilgi almak veya yardım almak istediğiniz konuları sorabilirsiniz.

• Sizlerden istenecek olan evrakları ve açıklamaları lütfen dikkatlice okuyunuz. Aksi takdirde yapacağınız yanlışlıklar adaylık sürecinizin olumsuz sonlanmasına neden olabilecektir.

• Tüm adaylar bulundukları İl ve İlçelerde evraklarını hazırlayabilirler. Kocaeli ili dışında bulunan adaylar sağlık raporlarını bulundukları illerde ki İl Hakem Kurullarına başvurarak anlaşmalı oldukları hastaneleri öğrenerek o hastanelerden alabilirler.

Evrak listesi;

1) Hakem Bilgi Formu ve Sağlık Raporu
( Hakem bilgi formu ve Sağlık Raporuna kocaeliihk.org adresinden; Ana Menü > Dosyalar > Formlar kısmından 2019-2020 Hakem Bilgi Formu başlığı altında ulaşabilirsiniz. Hakem Bilgi Formu önlü - arkalı olarak karşınıza çıkacaktır. Ön sayfası sizlerin bilgilerini içerdiği ve hatasız doldurmanız gerekecek olan kısımdır. Formu bilgisayar ortamında ve büyük harflerle hiç bir alanı boş kalmayacak şekilde dolduracaksınız. Ön Formda bilgiler arasında bulunan banka hesabı sizlerin çıkacağı müsabakaların ücretlerinin ödeneceği hesabınız olacaktır. Banka hesabınız herhangi aktif olan bir banka hesabı olabilir. Sizler için örnek form whatsapp grubundan paylaşılacaktır. Bilgi Formunun arka sayfasında ise Devlet hastaneleri veya tam teşekküllü bir hastaneden alacağınız 5 bölüm doktoru tarafından sağlamdır ibareli sağlık raporu ve Başhekim onayı bulunmaktadır. Sağlık raporunu nerelerden alacağınız hakkında aşağıda anlaşmalı olunan hastanelerin bilgileri verilmiştir. Farklı hastanelerden önceden alıp fazla harcamalarda bulunmayınız.) Formun ön kısmını bilgisayar ortamında tamamen doldurduktan sonra arka yüzündeki sağlık raporu kısmıyla birlikte önlü - arkalı çıktı alarak çıkardığınız formla birlikte sizlere bilgisi verilen hastaneye gideceksiniz. Çıkarmış olduğunuz forma son 6 ay içinde çekilmiş olduğunuz resminizi mutlaka yapıştırdıktan sonra hastaneye gidiniz.
2) Adli Sicil Belgesi ( E - Devletten alınabilir. )
3) Öğrenim Belgesi ( Öğrenci olanlar için okullarından ıslak imzalı öğrenci belgesi, mezun olanlar için ise diplomalarının aslını mezun oldukları okuldan aslı gibidir onaylatarak mühür ve ıslak imzalı şekilde veya noterden diplomalarını aslı gibidir diye onaylatarak yapmaları gerekmektedir.)
4) Nüfus Cüzdan Sureti ( Önlü - arkalı olacak şekilde.)
5) İkametgâh Belgesi ( Muhtarlıklardan veya Nüfus Müdürlüklerinden alınabilir.)


ADAYLAR İÇİN ADRES VE HASTANE BİLGİLERİ;

• Hazırlamış olduğunuz evraklarınızı Salı ve Perşembe günleri akşam saat 18:30-19:00 saatleri arasında İzmit ve yakın ilçelerdeki adaylar için atletik testinizin yapılmış olduğu İzmit atletizm pistinde İl Hakem Kurulu üyemize elden teslim edecekler. Gebze de ikamet eden adaylar ise Gebze Alaattin Kurt stadyumunda İl Hakem Kurulu üyemize elden teslim edeceklerdir. Evraklarında eksik veya hatalı yer olursa teslim alınmayacaktır. Tamamlamaları için geri verilecektir.

• İl dışında bulunan adaylar evraklarını aşağıda verilen adrese göndermeden önce koordinasyon sorumlusu ile evrakların tam olarak eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra göndersinler. Aksi takdirde iade süreçleriyle zaman kaybı yaşanmasın.

Adres: 7. Boru Ortaokulu ( Şirintepe Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi İZMİT / KOCAELİ ) Okul Müdürü Sayın Orhan GÜNEN ( Okul adresi İl Hakem Kurulu Başkanımızın Müdürü olduğu okulun adresidir.)

• Anlaşmalı hastaneler; İzmit ve yakın ilçeler için Yahya kaptan SYMBOL AVM yanında bulunan VM Medical Park Kocaeli hastanesinden 100 TL karşılığında, Gebze de bulunan adaylar ise Gebze Özel Yüzyıl hastanesinden 100 TL karşılığında alabilirler. Hastanelere gittiğinizde girişteki danışmalara Aday Hakem olduğunuzu söylediğinizde sizlere yardımcı olacaklardır. Bu hastanelerin dışında rapor almak isteyen olursa da Devlet hastanelerinden veya tam teşekküllü bir özel hastaneden de alabilirler.

KOCAELİ İL HAKEM KURULU